Otto Banners Vej 2 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Dronninglund - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dronninglund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dronninglund er to nye boliger blevet sat til salg. Den første er beliggende på Otto Banners Vej 2 i Flauenskjold. Denne villa har et areal på 72 kvadratmeter og omfatter 3 værelser. Boligen ligger på en grund på 409 kvadratmeter og er udbudt til prisen 349.000 kr.

Den anden ejendom, der er kommet på markedet, ligger på Præstbrovej 38 i Agersted, også i Dronninglund. Denne villa tilbyder et større boligareal på 124 kvadratmeter, fordelt på 2 værelser, og er placeret på en 825 kvadratmeter stor grund. Prisen her er sat til 248.000 kr., med en månedlig ejerudgift på 1.017 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga