Donstedvej 90 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Dronninglund - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dronninglund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dronninglund er to spændende landejendomme netop kommet på markedet. Den første er beliggende på Donstedvej 90. Med 248 kvadratmeter tilbydes der her masser af plads fordelt på 8 værelser.

Ejendommen er sat til en pris af 5.995.000 DKK. Med et imponerende grundareal på 379.999 kvadratmeter er der rig mulighed for at udleve drømmen om landlig ro og rummelighed.

Den anden ejendom er på Hjallerupvej 5. Her får køberne 220 kvadratmeter fordelt på 7 værelser, hvilket også sikrer god plads.

Denne ejendom udbydes til en lidt lavere pris på 5.200.000 DKK. Grundarealet på Hjallerupvej 5 udgør 67.900 kvadratmeter, og tilbyder alsidig brug for fremtidige ejere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga